Cfare ndodh?

Video/Shantazh ndaj pronarit djegia e makinës në Elbasan ?

Published

on

Mbrëmjen e djeshme është djegur një mjeti tip “Benz”, në pronësi të Dritan Turanit, banues në Elbasan, i parkuar në parkimin poshtë pallatit .

Si pasojë e flakëve të zjarrit, janë dëmtuar lehte edhe 2 mjete të tjera, të parkuara aty pranë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.

‘Më datë 24.02.3023, rreth orës 03:00, në lagjen “5 Maji”, ka rënë zjarr dhe është djegur automjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit D. T., banues në Elbasan, i cili ka qenë i parkuar në parkimin e pallatit. Si pasojë e flakëve të zjarrit, janë dëmtuar lehte edhe 2 mjete të tjera, të parkuara aty pranë. Grupit hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.’– njofton policia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të ndryshme

Exit mobile version